SOFOS 360
Terug naar magazijn
Menu > Ga naar > Afval > Vat > Terug naar magazijn

Met dit scherm kan een uitgegeven vat worden aangemerkt als 'In magazijn'. Alleen vaten die de status 'Uitgegeven' hebben kunnen worden uitgegeven.

Bij het terugsturen naar het magazijn is de locatie verplicht. Als het vat in het verleden al eens in een magazijn heeft gestaan dan wordt de locatie van dit magazijn alvast ingevuld in de locatie.

Wanneer u in de Systeeminstellingen  hebt aangegeven dat de afvalverwerking gefactureerd moet worden dan moet het veld dat u heeft aangegeven in de instellingen (Kostenplaats, Project, Afdeling of medewerker) ook in het uit te geven vat worden gevuld met een waarde.

Door te klikken op 'Naar magazijn' wordt het vat aangemerkt als 'In magazijn'.  

Indien het vinkje 'Etiket direct afdrukken' is aangevinkt zal na terugbrengen van de vaten direct het etiket worden aangemaakt als PDF-bestand waarna de op uw systeem ingestelde standaard PDF-viewer wordt opgestart. Afhankelijk van de gebruikte viewer (bijvoorbeeld Acrobat Reader of FoxIt PDF-Reader) zal vervolgens het etiket worden getoond en zal direct een printvoorbeeld worden getoond. Wanneer de gegevens m.b.t. het printer en het formaat van het etiket correct zijn ingesteld kunt u het etiket direct afdrukken door op de Enter-toets te drukken. U wordt geadviseerd om niet een webbrowser als standaard PDF-reader te gebruiken omdat die bijvoorbeeld niet altijd de mogelijkheid bieden om direct een afdrukscherm te tonen.