SOFOS 360
Medewerker
Menu > Instellingen > Eigen organisatie > Eigen organisatie > Medewerker

Voor iedere organisatie is het van belang om een beveiligingsbeleid in het kader van de GDPR te hebben. Het is niet alleen belangrijk om de bedrijfsdata aan iedereen op het juiste niveau op de juiste manier beschikbaar te stellen, ook inzicht in de gebruikers en overige belanghebbenden is belangrijk.

SOFOS 360®geeft u de mogelijkheid om een overzicht van de medewerkers in te voeren en te tonen. Dit zijn niet per definitie de gebruikers, het kunnen bijvoorbeeld ook personen zijn die geïnformeerd moeten worden bij bijvoorbeeld transportverzoeken, incidenten enzovoorts. De medewerkers kunnen ook aan een (nieuw aan te maken) gebruiker worden gekoppeld.

In het hoofdscherm ziet u een overzicht van alle medewerkers. U kunt een medewerker invoeren, wijzigen, verwijderen of het overzicht exporteren naar een ander bestand.

Houd u met het verwerken van persoonsgegevens en tot een persoon herleidbare gegevens rekening met de AVG of GDPR. Uw eigen security officer kan u hier meer over vertellen.

Zie Ook

Autorisatie